Teraz rekrutuje

Freedom Nieruchomości

3 aktualne oferty pracy od 11 do 50 prac. Nieruchomości

Standardowo w tym miejscu powinna pojawić się historia powstawania biura nieruchomości, wyliczanka świadczonych usług oraz opowieść o jego wysokim profesjonalizmie. Kompleksowa obsługa, bogate doświadczenie i rzesza zadowolonych klientów. Oferta najwyższego standardu działania i bezpieczeństwa. Obietnica zapewnienia satysfakcji, udzielania fachowych porad finansowych i prawnych, a także obecność na każdym etapie procesu sprzedaży. Niesamowite, ale czy jest w tym coś wyjątkowego?

Czy nie jest tak, że te wszystkie wymienione czynności są, a raczej powinny być, normalnym elementem filozofii firmy, a nie czymś nadnaturalnym? 

Niepowtarzalne muszą być wartości, które sprawiają, że firma realizuje kluczowe potrzeby swoich klientów. Dlatego można powiedzieć, że mamy jedną usługę – szybko sprzedajemy nieruchomości, a przy tym robimy to naprawdę genialnie.

 

 

Szybka sprzedaż nieruchomości jest ucieleśnieniem naszej misji - uwalniania właścicieli nieruchomości od problemów niesprzedających się mieszkań, domów czy działek... Nieważne jaka jest ich skala czy trudność. Jesteśmy w stanie działać skutecznie, ponieważ mamy głębokie przekonanie o tym, w co wierzmy. 

A co chcemy osiągnąć? Co jest naszą wizją? Zbudować najsilniejszą ogólnopolską markę nieruchomości, która zmieniając rynek będzie wzbogacać doświadczenie klientów uwalniając ich od niesprzedanych nieruchomości. 

Chcemy kreować nowoczesną kulturę zawodu pośrednika. Nie tego zanurzonego w papierach i spoglądającego posępnym wzrokiem znad biurka, lecz otwartego, słuchającego innych i przede wszystkim rozumiejącego dzisiejszy świat. Rzeczywistość, która wymaga zupełnie innego podejścia, odmiennych niż jeszcze 10 lat temu wartości. Takich, jak: otwartość, komunikatywność, zaangażowanie, odwaga i szybkość.

 

KOMUNIKATYWNOŚĆ

Trudno wyobrazić sobie budowanie zaufania abstrahując od bycia komunikatywnym. Konkretnym w tym, co się mówi i robi. Dostępnym kiedy jest potrzeba, zrozumiałym w swych działaniach i zamierzeniach. Dążymy by nasza kultura obsługi bazowała na zrozumieniu wzajemnych oczekiwań i stosowaniu adekwatnych działań. Staramy się skupiać wokół siebie dynamicznych ludzi, którzy propagując autentyczność pomagają swoim klientom rozwiązywać ich problemy. Jako marka jesteśmy otwarci na rynek, na zmiany, nowe idee i możliwości. Mówiąc najkrócej, wierzymy że zawód doradcy nieruchomości może budzić pozytywne emocje i być bliżej ludzi. 

ODWAGA

Dla nas odwaga nie jest rzucaniem się w nieznane, lecz grą w otwarte karty. Rozumiemy ją, jako podporządkowane naszych działań myśleniu w kategoriach sukcesu. Bazujemy na tym, co sprawdzone  i efektywne. Pracujemy w modelu umów na wyłączność, które dla nas są synonimem odpowiedzialności za los problemu sprzedającego, jaki chcemy rozwiązać. Jeśli nie nadajemy z nim na tych samych falach - nie podejmujemy współpracy.

SZYBKOŚĆ

Naszą misją jest  uwalnianie właścicieli nieruchomości od problemów niesprzedających się mieszkań, domów czy działek. Jesteśmy skoncentrowani na sprzedających i to dla nich tworzymy rozwiązania. Do ofert nieruchomości podchodzimy jak do marek. Każda musi mieć swój niepowtarzalny wizerunek, dzięki któremu wyróżnia się na rynku. Staramy się maksymalnie szybko przygotować ofertę do sprzedaży, opublikować i prowadzić sprawne działania reklamowe, które wygenerują duży ruch potencjalnych klientów. Taka skuteczność gwarantuje szybkie znalezienie kupującego. 

ZAANGAŻOWANIE

Chociaż  może się to wydawać dziwne, dzisiejszy świat bardziej stawia na kreatywność i zaangażowanie niż omnibusową wiedzę. Tak jak w naszych wewnętrznych obowiązkach cenimy sobie inicjatywę, tak również te wartości promujemy we współpracy z rynkiem. Staramy się dawać więcej, niż inni tego od nas oczekują. Wykazywać się pomysłowością w sprzedaży nieruchomości i głębokim zaangażowaniem w problem, który chcemy rozwiązać. 

 

ZESPOŁOWOŚĆ

Jak dotąd nikt jeszcze nie wymyślił skuteczniejszej metody na sukces niż zgrany i pozytywny zespół. Naszą filozofię działania również oparliśmy na tej prawdzie. W ciągu dotychczasowej współpracy z klientami przekonaliśmy się, że podstawą realizacji ich potrzeb jest pozytywna energia i wzajemne współdziałanie naszego zespołu. Wiemy, że ważne jest nie tylko to, co się sprzedaje, ale przede wszystkim w jaki sposób się to robi. Wierzymy, że szczery uśmiech potrafi rozładować najbardziej zatwardziałe postawy. Dzięki zespołowości jesteśmy w stanie operatywnie działać. Jesteśmy po prostu, jak dobra drużyna piłkarska. Każda linia współpracuje ze sobą przez pełne 90 minut, a jeśli tylko trzeba sięgamy po rezerwy.

Czym freedom różni się od innych firm? W gruncie rzeczy robimy to samo co inni, ale nie tak jak inni. Różnimy się unikalną kulturą, którą wypracowaliśmy na gruncie szybkiej sprzedaży. Chcemy, aby sprzedaż nieruchomości była mostem pomiędzy tym, co realne, a tym - co idealne. Prostym, jasnym i zrozumiałym procesem nakierowanym na efekt. Dlatego zajmujemy się sprzedażą, nie sprzedawaniem....

szukamytalentow.freedom-nieruchomosci.pl/?source=pracapl

Aktualne oferty pracy

3

aktualnych ofert pracy

Freedom Nieruchomości

ul. A. Mickiewicza 21/23 p. IV

10-508 Olsztyn