Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Młodszy Menedżer Regionalny
DOZ S.A.
Zachodniopomorskie
rekrutacja online
22 dni temu
Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie

Jesteśmy największym pracodawcą na rynku aptecznym. Zatrudniamy ponad 4500 osób, które odpowiadają na potrzeby ponad 4 mln Pacjentów miesięcznie. W codziennej pracy kierujemy się misją „PACJENT W CENTRUM UWAGI”.

Preferowane miejsce zamieszkania:
Szczecin i okolice

Zakres obowiązków:
  • budowanie strategii sprzedażowej na podległym obszarze
  • ustalanie, monitorowanie oraz egzekwowanie realizacji planów sprzedażowych w podległych Aptekach
  • budżet i realizacja wyznaczonych celów biznesowych
  • udział w kreowaniu i realizowaniu strategii firmy
  • zarządzanie i motywowanie zespołu podległych pracowników
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w zarządzaniu siecią detaliczną
  • umiejętności podejmowania decyzji i silnej orientacji na realizację celów
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • zdolności przywódczych
  • kreatywności i inicjatywy w działaniu
  • bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych
  • biegłej obsługi programów pakietu MS Office oraz prawa jazdy kategorii B
Najlepszym kandydatom oferujemy:
  • ulubione miejsce pracy
  • atmosferę wsparcia i życzliwość
  • wysokie standardy etyczne
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • dobrą organizację pracy
  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek

Poznaj

DOZ S.A.

DOZ S.A. to spół­ka za­rzą­dza­ją­ca naj­więk­szą w kra­ju sie­cią DOZ Ap­tek dbam o zdro­wie, któ­ra li­czy bli­sko 1000 pla­có­wek z czego część z nich jest roz­wi­ja­na w sys­te­mie fran­czy­zy. Jesteśmy naj­więk­szym Pra­co­daw­cą na ryn­ku Ap­tecz­nym. Za­trud­niamy po­nad 4 500 pracowników, któ­rzy dba­ją o bez­pie­czeń­stwo le­cze­nia far­ma­ko­lo­gicz­ne­go 4 mi­lio­nów Pa­cjen­tów mie­sięcz­nie.

Fir­ma od lat re­ali­zu­je i roz­wi­ja misję opieki nad Pacjentem w my­śl idei

„PACJENT W CENTRUM UWAGI”.