Młodszy referent

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Świecie

6 dni temu

Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/19/1084
OBOWIĄZKI:
Prawo samorządowe, zakres działania i zadania powiatu, organach powiatu, funkcjonowanie Rady Powiatu Świeckiego i jej komisji oraz Zarządu Powiatu Świeckiego, zasady działania Starostwa Powiatowego a w szczególnosci struktura organizacyjna i zadania realizowane przez poszczególne wydziały, BHP i PPOŻ, Regulamin pracy w Starostwie, Praca w zespole, dobra komunikacja, praca z komputerem i szybkie wyszukiwanie niezbędnych aktów prawnych, organizacja sesji rady, posiedzeń zarządu i komisji, przygotowywanie projektów protokołów z posiedzeń organów kolegialnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Świecie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:

Marcin SARNECKI
523332210

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie z PUP

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu