Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy specjalista ds. logistyki

Klimas Sp. z o.o.

Wanaty (okolice Częstochowy)

138 dni temu

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami. Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wanaty (okolice Częstochowy)
Główne zadania:
  • Operacyjna obsługa pracy centrum dystrybucji i magazynu wyrobów gotowych
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze logistyki (zaopatrzenie, przepływ materiałów i komponentów wewnątrz firmy)
  • Analiza możliwości realizacji zamówień od kontrahentów
  • Koordynowanie i nadzór nad realizacją wysyłek do klientów krajowych i zagranicznych oraz wydań surowców i komponentów dla wydziałów produkcyjnych firmy
  • Kontrolowanie stanów magazynowych wyrobów gotowych
  • Obsługa systemu klasy WMS - Qguar
  • Praca w systemie klasy ERP – IFS
  • Zarządzanie reklamacjami logistycznymi klienta
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy
Wymagania:
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zakresie logistyki oraz doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu spedycji, gospodarki magazynowej, procesów logistycznych
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana)
  • Znajomość programów klasy WMS oraz ERP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy, nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia w nowoczesnym centrum logisytcznym
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwiającej się organizacji
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Przyjazną atmosferę pracy

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Logistyki

Specjalista ds. Logistyki to osoba odpowiedzialna za organizację, planowanie i kontrolę pracy: działu w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych lub w firmie logistycznej. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie, koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia, odpowiedzialność za działania firmy w zakresie importu lub eksportu ...
Specjalista ds. Logistyki Praca Specjalista ds. Logistyki

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (706)
Wałbrzych (42)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (79)
Lubelskie:
Lublin (113)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (903)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1857)
Radom (59)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (116)
Nysa (18)