Młodszy Specjalista ds. Marketingu
Eneria Sp. z o.o.
Izabelin-Dziekanówek koło Łomianek
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
umowa o pracę
4 dni temu

Eneria Sp. z o.o. zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie projektów zasilania rezerwowego, kogeneracji, modułów energetycznych stosowanych w przemyśle morskim, kolejowym czy energetycznym, przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii firmy CATERPILLAR®.

Jesteśmy wyłącznym przedstawiciel koncernu CATERPILLAR® w Polsce w zakresie sprzedaży i serwisu zespołów prądotwórczych i silników przemysłowych.

Ponadto wykonujemy instalacje elektryczne w całym zakresie wysokich, średnich i niskich napięć w obiektach przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Potrafisz samodzielnie zarządzać swoją pracą, lubisz mieć wpływ na to co robisz oraz dobrze się czujesz w dynamicznym środowisku pracy? Czekamy na Ciebie!

Obecnie do naszego zespołu Marketingu poszukujemy samodzielną i zorganizowaną osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Izabelin-Dziekanówek koło Łomianek

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia
  • Uczestnictwo w różnorodnych projektach marketingowych
  • Możliwość samorealizacji – wdrażanie własnych pomysłów i zdobywania nowych doświadczeń
  • Pracę w miłej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole
  • Opieka medyczna
  • Szkolenia i kursy
  • Ubezpieczenie na życie
Twój zakres obowiązków:
  • Realizacja działań marketingowych oraz kreowanie kampanii marketingowych
  • Tworzenie contentu marketingowego: materiały na konferencje, prezentacje, foldery, wideo, etc.
  • Przygotowywanie tekstów do komunikacji zewnętrznej: teksty i artykuły eksperckie, strona www, posty social media, poradnik, prezentacje, BTL
  • Planowanie, tworzenie i zarządzanie profilami firmy w social media oraz stroną www
  • Współpraca z ekspertami firmy z różnych działów w celu tworzenia atrakcyjnego contentu do różnych kanałów komunikacji z klientami
  • Współpraca z mediami oraz agencjami
  • Organizowanie wydarzeń promocyjnych, eventów, targów
Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
  • Masz minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie marketingu i komunikacji
  • Masz umiejętność łatwego i sprawnego pisania tekstów marketingowych tzw. „lekkie pióro”
  • Znasz dobrze programy: WordPress, Excel i Powerpoint
  • Znasz język angielski na poziomie B2
  • Masz pozytywną, entuzjastyczną osobowość i otwartą głowę na nowe pomysły
  • Jesteś dobrze zorganizowany, kreatywny, komunikatywny i potrafisz pracować w zespole

Przesyłając aplikację, prosimy o załączenie przykładów z Twojego portfolio: linki do wykonanych stron, zrealizowanych projektów, wydarzeń, przykłady kampanii reklamowych lub prowadzone strony Social Media.

Więcej informacji o nas znajdziesz na naszej stronie:

www.eneria.pl

Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu – wyślij aplikację przy użyciu poniższego przycisku.

Za nadesłane aplikacje dziękujemy i jednocześnie informujemy, że Eneria Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Administratorem danych osobowych jest Eneria Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Modlińska 11, Izabelin-Dziekanówek, 05-092 Łomianki („Administrator”):
  • Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) RODO oraz dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
  • Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy Monnoyeur i Caterpillar, a także firmy świadczące na rzecz administratora usługi w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy rekrutacyjne.
  • Dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesłał(a) Pani/Pan swoje cv, a w przypadku zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych - przez okres 2 lat od przesłania cv.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo do:
    • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
    • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
    • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym;
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

Poznaj