Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Gi Group Sp. z o.o.

Słupsk

833 dni temu

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy,której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk
Nr ref.: MSM/16
Zadania:
  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy.
  • Współpraca i organizowanie kampanii wsparcia sprzedaży.
  • Wspieranie działań promocyjnych.
  • Przygotowywanie tekstów marketingowych na potrzeby spółki.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.
  • Bardzo dobra znajomość rynku internetowego, e-commerce.
  • Znajomość mediów online w tym social media.
  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.
  • Otwartość, entuzjazm.
  • Lekkie pióro, pomysłowość, kreatywność.
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • Gotowość do odbycia podróży służbowych raz na dwa miesiące.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym szeroki pakiet socjalny.
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej firmie.
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i ciągłego rozwoju.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzule. Aplikacje bez obligatoryjnej zgody nie będą rozpatrywane.
Poniższa klauzula jest obligatoryjna:
1.Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
Poniższa klauzula jest opcjonalna:
2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182

Poznaj

Gi Group Sp z o.o.

O nas?

Gi Group jest międzynarodową firmą wspierającą pracodawców w usprawnianiu procesów wewnętrznych związanych z zatrudnianiem i szkoleniem pracowników. Od ponad 10 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania HR i oferuje pełen zakres usług HR w tym m.in. rekrutacje stałe i tymczasowe, doradztwo personalne oraz outsourcing. Gi Group w Polsce posiada 14 oddziałów i 9 SMS w miastach na terenie całego kraju.

Proces rekrutacji

KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie rekrutacyjne
KrokPropozycja współpracy

Poznaj stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Młodszy specjalista do spraw marketingu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za współprojektowanie i uczestnictwo we wdrażaniu produktów promocyjno-reklamowych w przestrzeni firm i instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jako posiadająca mniejszy staż i doświadczenie podejmuje się zwykle zadań marketingowych o mniejszej skali trudności - redagowania tekstów promocyjnych na strony ...
Młodszy Specjalista ds. Marketingu Praca Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (688)
Wałbrzych (46)
Legnica (58)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (99)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (795)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1815)
Radom (74)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (20)