Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Specjalista ds. Marki

Globol Polska Sp. z o.o.
mazowieckie, Szymanów k. Baniochy
praca stacjonarna
4049 dni temu

Firma Globol Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Szymanowie k. Baniochy, należąca do grupy UPECO, lider w dystrybucji środków owadobójczych, w związku z intensywnym rozwojem działalności i realizacją nowych zadań, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szymanów k. Baniochy

Nr Ref.: JBM

Cel stanowiska:

  • Współudział w zapewnieniu marce stabilnego wzrostu sprzedaży w długim i krótkim okresie oraz kształtowanie jej pozytywnego wizerunku.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów związanych z marką (nowe wdrożenia, ATL/BTL, koordynacja prac rejestracyjnych)
  • analiza dostępnych badań rynkowych, konsumenckich i wizerunkowych, rekomendacje
  • współpraca z agencjami reklamowymi i mediowymi
  • przygotowywanie raportów i prezentacji
  • kontrola wykonania budżetu marki
  • współudział w przygotowaniu strategii marki i planów rozwoju

Od kandydatów oczekujemy:

  • 2-3 lata doświadczenia w marketingu w branży FMCG
  • praktycznej wiedzy z zakresu marketingu i project managementu
  • dobrej znajomość pakietu Office, Power point
  • kreatywności, umiejętności strategicznego myślenia
  • zdolności analitycznych, w tym umiejętności pracy z liczbami
  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny), znajomość j.rosyjskiego (mile widziane)
  • samodzielności i zdolności organizacyjnych
  • motywacji i chęci do nauki

Wybranym osobom oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (czas określony)
  • Dobre warunki zatrudnienia i pracy
  • Telefon komórkowy
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych przez firmę Globol Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Szymanowie9E, 05-532 Baniocha dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.