Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Focus Telecom Polska Sp. z o.o.
mazowieckie, Warszawa - Mokotów
praca stacjonarna
4663 dni temu

Od 2007 roku działamy w branży IT&T. Specjalizujemy się w opracowywaniu i dostarczaniu innowacyjnych produktów i usług. Są to rozwiązania, które mają usprawnić zarządzanie przedsiębiorstwem oraz podnieść efektywność komunikacji między oddalonymi od siebie pracownikami, klientami czy partnerami biznesowymi.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów
Nr Ref.: 05/11/AK

Wymagania:
  • podstawowej znajomości zagadnień sieci LAN, Voice over IP
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomości branży telekomunikacyjnej
  • wykształcenia min. średniego
  • komunikatywności i pozytywnego nastawienie na Klienta
  • swobody wypowiedzi
  • dobrej dykcji oraz wysokiej kultury osobistej
Zakres obowiązków:
  • telefoniczna i mailowa realizacja dyspozycji Klientów
  • obsługa infolinii technicznej
  • przyjmowanie i odpowiedź na reklamacje
  • wprowadzanie danych o klientach i ich modyfikacja w systemie
Oferujemy:
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • praca na pełen etat - stabilną pracę w młodym zespole
  • profesjonalne szkolenia
  • możliwość awansu
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)