Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Essentra Packaging Sp. z o.o.
Lublin
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
umowa o pracę
36 dni temu
Essentra Packaging Sp. z o.o. jest częścią Grupy Essentra, funkcjonującej na rynku międzynarodowym w trzech dywizjach: komponentów, opakowań i filtrów. W naszym Zakładzie w Lublinie zajmujemy się produkcją opakowań kartonowych z nadrukiem oraz etykiet samoprzylepnych dla branży kosmetycznej oraz farmaceutycznej. Naszymi Klientami są renomowane marki, mające swoje zakłady na całym świecie.
Miejsce pracy: Lublin
ZADANIA:
  • współpraca z Klientem międzynarodowym w zakresie przyjmowania i realizacji zamówień
  • koordynowanie przepływu informacji oraz dokumentacji pomiędzy Klientem, a poszczególnymi działami w firmie
  • raportowanie wskaźników KPI
  • przygotowywanie kalkulacji cenowych
  • prognozowanie sprzedaży
  • zarządzanie projektami związanymi z rozwojem nowych produktów
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe
  • swobodne komunikowanie się w języku angielskim, zarówno w mowie jak i w piśmie (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie nie jest wymagane
  • mile widziana praktyka lub staż w działach administracyjnych lub związanych z obsługą klienta
  • umiejętność współpracy w zespole
  • biegła znajomość programu MS Excel
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju umiejętności technicznych i interpersonalnych,
  • program wdrożenia, który pozwoli poznać całą organizację – procesy, ludzi, standardy pracy oraz kulturę organizacyjną,
  • Program Wsparcia Pracowników (EAP) – bezpłatne, profesjonalne wsparcie dla pracowników i ich rodzin w radzeniu sobie z problemami z obszaru życia zawodowego jak i prywatnego;
  • prywatną opiekę medyczną, karty przedpłacone, karty podarunkowe dla dzieci, dofinansowanie do nauki języków obcych oraz studiów, owoce dla pracowników, możliwość przystąpienia do programu Multisport oraz ubezpieczenia grupowego na życie,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Poznaj

Essentra Packaging Sp. z o.o. w Lublinie jest częścią międzynarodowej Grupy Essentra. Jesteśmy uznanym producentem opakowań kartonowych z nadrukiem oraz etykiet samoprzylepnych dla branży kosmetycznej oraz farmaceutycznej. Od początku istnienia firmy tworzymy unikatowe rozwiązania, co sprawia, że naszymi Klientami są renomowane marki, mające swoje zakłady na całym świecie.
Naszą największą wartością byli, są i będą Pracownicy. To specjaliści w swoich dziedzinach, zaangażowani w pracę i czerpiący z niej satysfakcję. Razem tworzymy zgrany zespół, razem rozwiązujemy problemy i razem świętujemy sukcesy. Dlatego już dziś postaw na swój rozwój i dołącz do naszego zespołu.