Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

SPIE Building Solutions Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów

13 dni temu

SPIE Building Solutions specjalizuje się w usługach multitechnicznych dla nieruchomości w całej Polsce, o łącznej powierzchni ponad 6,5 mln m2. Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji i systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje. Przygotowujemy analizy i na bazie długoletniego doświadczenia budujemy nowe koncepcje. Nasi eksperci generują wiele nowych, innowacyjnych pomysłów, koncentrując się na optymalizacji i efektywności projektów.

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów
Twoje zadania:
  • miesięczne rozliczanie kontraktów;
  • sporządzanie bieżących zestawień kosztowych;
  • przygotowywanie dokumentów, raportów, zestawień, prezentacji, etc. na potrzeby grupy projektowej;
  • nadzór nad zgodnością faktur z zapisami umowy;
  • rozliczanie faktur kosztowych dotyczących prowadzonych kontraktów;
  • wystawianie faktur ryczałtowych i sprzedażowych;
  • nadzór nad prawidłowością wystawienia faktur.
Nasze oczekiwania:
  • status studenta lub jesteś absolwentem kierunków w obszarze administracji, ekonomii, logistyki lub pokrewnym;
  • praktyczną znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego;
  • cechy takie jak: samodzielność, odpowiedzialność, otwartość na zdobywanie nowej wiedzy, komunikatywność, umiejętność ustalania priorytetów;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.
Mile widziane będą:
  • doświadczenie w wystawianiu faktur sprzedaży;
  • doświadczenie w pracy w obszarze obsługi klienta;
  • doświadczenie w organizacji pracy biura, działu, recepcji.
Mamy dla Ciebie:
  • nowoczesne narzędzia pracy;
  • umowę o pracę od pierwszego dnia;
  • możliwości rozwoju;
  • dofinansowanie do Karty MultiSport Plus;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • premie za polecenia pracownicze;
  • wczasy pod gruszą;
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli;
  • dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych.
Kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez SPIE Building Solutions Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.