Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    10 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Praca.pl Praca Pomorskie Pracownik ds. Telewindykacji Pomorskie
Młodszy Specjalista ds. Windykacji

Plichta
pomorskie, Gdynia Morska 318
praca stacjonarna
1694 dni temu

Oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdynia Morska 318
Opis stanowiska:
  • Monitorowanie bieżącego stanu należności kontrahentów
  • Kontakt e-mailowy oraz telefoniczny z klientami w celu wyegzekwowania zapłaty należności
  • Wystawianie i wysyłanie wezwań do klientów
  • Kompletowanie dokumentacji
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami windykacyjnymi i kancelariami prawnymi
  • Współpraca z działem Księgowym
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem
  • Znajomość programu Symfonia, MS Excel
  • Komunikatywność, zdolności negocjacyjne
  • Profesjonalizm oraz samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków
  • Skrupulatność, sumienność, orientacja na cel, konsekwencja w działaniu
Oferujemy:
  • Pracę w młodym zespole, w firmie o stabilnej pozycji na rynku i szerokich perspektywach rozwoju
  • Możliwość wzbogacenia posiadanej wiedzy praktycznej i zdobycie doświadczenia,
  • Dużą samodzielność w pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia