Młodszy Specjalista ds. Windykacji

Plichta

Gdynia Morska 318

16 dni temu

Oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdynia Morska 318
Opis stanowiska:
  • Monitorowanie bieżącego stanu należności kontrahentów
  • Kontakt e-mailowy oraz telefoniczny z klientami w celu wyegzekwowania zapłaty należności
  • Wystawianie i wysyłanie wezwań do klientów
  • Kompletowanie dokumentacji
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami windykacyjnymi i kancelariami prawnymi
  • Współpraca z działem Księgowym
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem
  • Znajomość programu Symfonia, MS Excel
  • Komunikatywność, zdolności negocjacyjne
  • Profesjonalizm oraz samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków
  • Skrupulatność, sumienność, orientacja na cel, konsekwencja w działaniu
Oferujemy:
  • Pracę w młodym zespole, w firmie o stabilnej pozycji na rynku i szerokich perspektywach rozwoju
  • Możliwość wzbogacenia posiadanej wiedzy praktycznej i zdobycie doświadczenia,
  • Dużą samodzielność w pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Poznaj

Plichta

Dlaczego warto?

Pasja motoryzacyjna pozwoliła Spółce Plichta na ponad 30 letnią działalność na rynku motoryzacyjnym i stały jej rozwój. Jakość, fachowość i uczciwość cechują firmę od jej powstania. Dołącz do Naszego Zespołu i poznaj Nas bliżej:

Pracownik do spraw telewindykacyjnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest odpowiedzialny za przeprowadzanie rozmów telefonicznych z dłużnikami firmy lub przedsiębiorstwa. Zadaniem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest informowanie klientów o upływie terminu spłaty należności, pouczenie ich o konsekwencjach jakie wiążą się z nieuregulowaniem rachunku w wyznaczonym terminie i sporządzenie raportu z przebiegu rozmowy, ...
Praca Pracownik ds. Telewindykacji