Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Wkręt - met Sp. z o.o.

Wanaty (okolice Częstochowy)

10 dni temu

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.
Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Aktualnie do naszego zakładu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wanaty (okolice Częstochowy)
Zadania:
  • Współpraca z Przedstawicielami Handlowymi poprzez pracę z ustalonym dziennym harmonogramem i standardami Firmy.
  • Dbanie o utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami i budowanie pozytywnego wizerunku Firmy.
  • Bieżąca obsługa klientów poprzez telefoniczny i mailowy kontakt z klientem zgodnie z ustalonymi standardami pracy.
  • Obsługa zamówień poprzez ich wprowadzanie do systemu i monitorowanie ich realizacji.
  • Wsparcie procesu sprzedaży w oparciu o bieżącą ofertę produktową i cenową oraz informowanie o akcjach promocyjnych.
Oczekiwania:
  • Mile widziani absolwenci kierunków: budownictwo, logistyka, zarządzanie.
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Dążenie do realizacji  wyznaczonych celów.
  • Chęć i umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość systemu IFS i CRM będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Atrakcje dla dzieci pracowników np. z okazji „Dnia Dziecka”
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe wynagrodzenie plus premie
Administratorem danych osobowych jest Wkręt-met Sp. z o.o., sp. komandytowa z siedzibą w Kuźnicy Kiedrzyńskiej, ul Wincentego Witosa 170/176, 42-233 Mykanów . Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji. Dane przetwarzane będą przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy. Informujemy o prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawie dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Przestrzeganie zasad ochrony danych w Wkręt-met Sp. z o.o. nadzoruje Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez adres email: rodo@wkret-met.com

Poznaj

Wkręt - met Sp. z o.o., Sp. Komandytowa

Wkręt-met, to największy producent technik zamocowań w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej. Zaopatruje odbiorców głównie w łączniki tworzywowe do ociepleń, kołki rozporowe uniwersalne, ramowe, szybkiego montażu, wkręty hartowane, samowiercące, elementy do suchej zabudowy. Jedną z głównych grup produkcji są łączniki do izolacji, służące do mocowania izolacji termicznej fasad będącej istotnym elementem domów pasywnych.

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży to osoba, która odpowiada za wsparcie merytoryczne i bezpośrednie sprzedaży i posprzedaży produktów lub usług firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie i organizacja akcji promocyjnych oraz analiza i ocena ich efektywności, wdrażanie standardów merchandisingowych oraz nadzorowanie ich przestrzegania, przygotowywanie analiz marketingowych ...
Praca Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży