Młodszy specjalista ds. zarządzania zasobami językowymi
Studio Gambit Sp. z o.o.
Warmińsko-mazurskie
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
umowa o pracę
Praca w pełni zdalna
3 dni temu

Ogłoszenie numer: 5104374, z dnia 2021-07-28

Studio Gambit należy do największych firm w Europie Wschodniej zajmujących się tłumaczeniem tekstów specjalistycznych, oprogramowania, serwisów internetowych oraz materiałów szkoleniowych. Działamy na rynku od 25 lat, a nasza przewaga konkurencyjna oparta jest w dużej mierze na ciągłym rozwoju własnych, oryginalnych rozwiązań informatycznych i procesów produkcyjnych.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • przydzielanie odpowiednich dostawców językowych do bieżących zleceń
  • nadzór nad bazą tłumaczy - aktualizacja informacji, prawidłowy opis kompetencji
  • współpraca przy bieżących zleceniach z kierownikami projektów

Wymagania

  • ukończone studia wyższe (preferowane wykształcenie językowe)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (najlepiej udokumentowana)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • zdolność szybkiego podejmowania decyzji
  • umiejętność obsługi komputera

Doświadczenie w branży lokalizacyjnej i tłumaczeniowej oraz doświadczenie w kontaktach z klientami będą dodatkowymi, mocnymi atutami.

Oferujemy

  • pracę zdalną w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (9:00-17:00)
  • projekty związane z najnowszymi technologiami oraz pracę w nowoczesnym środowisku informatycznym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • odpowiednie przeszkolenie w siedzibie firmy w Gdańsku umożliwiające samodzielną pracę
  • komputer oraz telefon służbowy

Kandydatów spełniających wszystkie powyższe oczekiwania prosimy o przesłanie aplikacji
(CV i list motywacyjny) do 30 lipca 2021 r. za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Studio Gambit Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Matejki 6 w Gdańsku;
  • Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych – RODO@stgambit.com;
  • Celem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest aktualna i przyszłe rekrutacje – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa;
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres tej i przyszłych rekrutacji, nie dłużej jednak niż 12 miesięcy;
  • Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  • Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością podjęcia/kontynuowania współpracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Poznaj

Zajmujemy się tłumaczeniami specjalistycznymi, lokalizacją oprogramowania oraz tłumaczeniem stron internetowych dla klientów biznesowych. Przez 25 lat swojej działalności zgromadziliśmy imponujące doświadczenie pozwalające na realizację projektów o najwyższym stopniu trudności.