Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Młodszy Specjalista w Departamencie Administracyjnym

TAURON Polska Energia S.A.
małopolskie, Katowice
praca stacjonarna
6031 dni temu

Ogłoszenie numer: 38125, z dnia 2007-12-13

Grupa Kapitałowa Tauron Polska Energia S.A. ( do 15.11.2007 Energetyka Południe S.A.) powstała 6 grudnia 2006 roku w rezultacie konsolidacji przedsiębiorstw sektora energetycznego Polski Południowej. Obejmuje swoim działaniem 17% powierzchni kraju i jest drugim producentem energii elektrycznej w Polsce. Holding jako całość zatrudnia prawie 20 tys. osób, a wartość jego rocznej sprzedaży to ok. 12 mld zł. W niedalekiej przyszłości TAURON Polska Energia S.A. planuje wejście na Giełdę Papierów Wartościowych.

Miejsce pracy: małopolskie, Katowice

Nr Ref.: 2_12

Opis stanowiska

• Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wewnętrznej działalności Spółki • Realizacja zamówień • Realizacja bieżących zadań Departamentu Administracyjnego • Prowadzenie gospodarki transportowej Spółki • Ewidencja środków trwałych stanowiących majątek Spółki

Wymagania

• Wykształcenie wyższe magisterskie, profil humanistyczny ogólny • Znajomość obiegu dokumentów w firmie • Znajomość podstaw udzielania zamówień w sektorze publicznym • Znajomość gospodarki magazynowej w firmie • Umiejętność pracy w zespole • Dobra obsługa komputera (Windows, MS Office)

Oferujemy

• Możliwość pracy w Spółce, która będzie zarządzać jedną z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce, • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.