Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mobilny Mechanik Maszyn Budowlanych

Atut Rental Sp. z o.o.

Bydgoszcz

10 dni temu

ATUT RENTAL Sp. z o.o. od 29 lat z sukcesem obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży  i serwisu sprzętu budowlanego. Będąc liderem na polskim rynku budujemy swoją markę dbając zarówno o swoich klientów jak i pracowników.

Dołącz do naszego zespołu jako:

Miejsce pracy: Oddziały spółki zlokalizowane na terenie całego kraju

Opis stanowiska:
  • wsparcie warsztatów Wypożyczalni w wykonywaniu przeglądów i napraw sprzętu
  • prowadzenie szkoleń technicznych dla pracowników warsztatów Wypożyczalni (na terenie całej Polski)
  • wykonywanie kontroli poprawności pracy warsztatów Wypożyczalni we wszystkich oddziałach firmy
Wymagania:
  • poparta doświadczeniem wiedza z zakresu mechaniki maszyn budowlanych lub mechaniki samochodowej
  • gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski
  • umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • atrakcyjny system premiowania
  • niezbędne narzędzia: samochód, telefon, laptop
  • pakiet socjalny – opiekę medyczną, program MultiSport, ubezpieczenie na życie, dofinansowania z funduszu socjalnego
  • bardzo dobrą atmosferę pracy

Pracownicy są naszą największą wartością!

ATUT RENTAL Twoim Atutem!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ATUT RENTAL Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Poznaj

Poznaj stanowisko: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Praca Mechanik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental Sp. z o.o..