Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
MONTAŻYSTA W SALONIE FIRMOWYM

Dekorama
Bydgoszcz
praca stacjonarna
4757 dni temu

Ogłoszenie numer: 152640, z dnia 2011-06-06

Dekorama

Firma Dekorama powstała w 1998 roku w Jankowie. Przedmiotem naszej działalności jest produkcja oraz sprzedaż karniszy i rolet. Prowadzimy sprzedaż hurtową naszych produktów o zasięgu ogólnopolskim oraz sprzedaż detaliczną w firmowych punktach sprzedaży. Dynamiczny rozwój firmy pozwolił na dopasowanie oraz zoptymalizowanie oferty produktów, która to należy do jednej z największych w kraju. Usługi świadczone przez firmę Dekorama są na najwyższym poziomie.

W związku z planowanym umocnieniem pozycji na rynku oraz ciągłym rozwojem poszukujemy zmotywowanych i sumiennych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Nr Ref.: MB/05/2011

Opis stanowiska

  • montaż zakupionych w salonie produktów
  • przestrzeganie standardów firmy Dekorama
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie działania
  • profesjonalna obsługa klienta
  • dbałość o bardzo dobry wizerunek salonu firmowego
  • współudział w przygotowywaniu akcji marketingowych wspierających sprzedaż oraz analiza ich wyników

Wymagania

  • umiejętność komunikacji w kontaktach z klientem
  • entuzjazm oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • kreatywność i dynamika w działaniu
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie
  • samodzielną, odpowiedzialną i satysfakcjonującą pracę w ramach struktury naszej firmy
  • wyzwania i możliwość samorealizacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków (dodatkowo prowizja od wartości montaży)