Monter Instalacji Fotowoltaicznych

MEB Group

Opolskie

3 dni temu

MEB Group

działająca na rynku międzynarodowym w zakresie odnawialnych źródeł energii, magazynowania energii, E-mobilności, zarządzania energią poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. opolskie

Zakres obowiązków:
  • montaż instalacji fotowoltaicznych na dachu i gruncie
Firma zapewnia:
  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę na pełen etat
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • ubranie ochronne i robocze oraz narzędzia do pracy
  • ciągłość zleceń
Oczekiwania od kandydata:
  • mile widziane wykształcenie zawodowe kierunkowe: elektryczne / elektroniczne / dekarskie /
  • uprawnienia SEP
  • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy
  • zdyscyplinowanie, dyspozycyjność i chęć do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy montażu instalacji fotowoltaicznych (praca na dachach i tzw. gruncie)
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Dołącz do zespołu zadowolonych pracowników Grupy MEB, bierz udział w corocznych szkoleniach oraz spotkaniach integracyjnych dla całych rodzin! :)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter