Monter Instalacji Fotowoltaicznych

Involt Sp. z o.o.

Dolnośląskie

19 godz. temu

Insun należy do Grupy Involt. Marka została założona w 2015 roku przez zespół specjalistów z branży Fotowoltaicznej. Z każdym dniem stajemy się lepsi aby zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy ze znanymi i renomowanymi firmami z Polski i z zagranicy. Instalacje fotowoltaiczne to nie tylko nasza praca ale również i pasja.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie
Opis stanowiska
  • Montaż paneli fotowoltaicznych (na dachach, na gruncie)
  • Montaż innych urządzeń związanych z instalacją
  • Wykonywanie prac związanych z instalacją
  • Pomoc w pracy związanej z montażem konstrukcji dachowych oraz gruntowych
Wymagania:
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Umiejętność pracy z asekuracją (na dachach skośnych)
  • Determinacja w działaniu i zapał do pracy
  • Punktualność, dokładność, rzetelność
  • Doświadczenie w montażu paneli fotowoltaicznych oraz w wykonaniu instalacji elektrycznych mile widziane
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do efektów pracy
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter