Zobacz więcej ofert pracy

Monter izolacji budowlanych

ARMADAS
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
2148 dni temu

ARMADAS to międzynarodowa agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych do pracy na terenie Holandii w regionie Eindhoven.

Nasza firma powstała jako przedsięwzięcie rodzinne, dlatego silne poczucie więzi, szczerość oraz zaufanie są dla nas bardzo ważne. Fundamentem naszej działalności jest jakość świadczonych usług. „Quality in flex” to nasze motto. Już od ponad 11 lat dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej dbać o interesy naszych klientów oraz pracowników i z powodzeniem każdego dnia oddelegowujemy wielu pracowników do pracy u naszych zleceniodawców.

Miejsce pracy: Holandia, Eersel

Firma tynkarsko - wykończeniowa z prawie 40 - letni doświadczeniem, specjalizująca się między innymi w izolacji ścian zewnętrznych.

Zakres obowiązków:

  • montaż zewnętrznej izolacji termicznej (styropian)
  • mocowanie systemów dociepleń zewnętrznych
  • tynkowanie ścian zewnętrznych
  • praca na wysokości i na rusztowaniach

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w tynkowaniu oraz montażu izolacji styropianowych
  • brak lęku wysokości oraz doświadczenie w pracy na rusztowaniach
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i sumienność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii
  • zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskojęzycznych konsultantów
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwości rozwoju i awansu
  • bezpłatny kurs języka holenderskiego