Monter izolacji przemysłowych

XERVON Polska Sp.z o.o.

Opolskie

18 dni temu

XERVON Polska Spółka z o.o. istnieje na rynku kompleksowych usług budowlanych w branży rusztowaniowej od 1996 roku.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie

Zadania:
  • praca przy montażu izolacji termicznych na terenie Niemiec / Hamburg, Kolonia, Lipsk, Eisenhuttenstadt, Geslenkirchen
Wymagania:
  • posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie montażu i demontażu izolacji przemysłowych

Oferujemy dodatki za;,

  • doświadczenie i zdolność samodzielnego prowadzenia brygady
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie, dojazdy i wyposażenie pracownicze
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Polsce i oddelegowanie do Niemiec
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Monter izolacji budowlanych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą zajmującą się montażem, konserwacją i naprawą izolacji termicznych, akustycznych, wodoszczelnych, wykorzystywanych w budynkach użytkowych i mieszkalnych. Do izolacji budowlanych zaliczamy także wszelkie powłoki ochronne stosowane w odniesieniu do maszyn i budynków przemysłowych – izolacje rur, kotłów, pieców, chłodni, etc. Najczęściej ...
Praca Monter Izolacji Budowlanych