Monter (k/m)

AUDIT Doradztwo Personalne

Śląskie

31 dni temu

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: woj. śląskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Monter konstrukcji i detali spawanych
  • Dbałość o zachowanie wysokiej jakości produktów

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Praca systemie zmianowym
  • Dyspozycyjność (praca w województwie lubuskim w okolicy Żar, pracodawca oferuje zakwaterowanie)

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjna stawka godzinowa, w zależności od posiadanych umiejętności
  • Stabilność pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności

Poznaj

Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter