Monter konstrukcji stalowych

Marek Nawrocki Montaż Regałów

Mazowieckie

10 dni temu

Firma powstała w roku 2011 i zajmuje się montażem wszelkich konstrukcji stalowych, regałów niskiego i wysokiego składowania wraz z ich serwisem. Przedsiębiorstwo wykonuje usługi w miejscu wskazanym przez kontrahenta (Unia Europejska i poza).

Miejsce pracy: woj. mazowieckie
Zadania:

Montaż konstrukcji stalowych, regałów wysokiego i niskiego składowania wielu systemów.

Praca na wysokości!

Wymagania:
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Sumienność, zaradność
  • Praca na wysokościach
  • Bezkonfliktowość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Motywacja do pracy
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i umiejętności
  • Podwyższenie pensji po upływie okresu próbnego (3 miesiące)
  • Ekwiwalent pieniężny (zaliczka przez pierwszy miesiąc do pierwszego wynagrodzenia)
  • Zakwaterowanie
  • Dojazd na budowę firmową flotą samochodową
  • Narzędzia i elektronarzędzia przypisane na stan indywidualny
  • Odzież robocza wraz z ochroną osobistą (hełm ochronny, okulary ochronne i przeciwsłoneczne, rękawiczki, komplet przeciwdeszczowy, gumowce itd.)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Kontakt telefoniczny: 604 136 597

Poznaj

Pracownik Monter Konstrukcji Stalowych to osoba, która zajmuje się przygotowaniem oraz montażem konstrukcji metalowych z różnego typu elementów lub prefabrykatów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie surowców do montażu, spawanie konstrukcji stalowych, szlifowanie, obróbka metali, transport uprzednio przygotowanych elementów do miejsca, gdzie ...
Praca Monter Konstrukcji Stalowych