Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

JPP PROJEKT
pomorskie
praca stacjonarna
5504 dni temu

Ogłoszenie numer: 63303, z dnia 2009-04-22

JPP PROJEKT

Pełny opis firmy znajduje się na stronie internetowej www.jpp.pl

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

1. MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH NA WYSOKOŚCI (wieże telekomunikacyjne, dachy) 2. BRYGADZISTA (osoba wyłoniona z trzyosobowego zespołu)

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na wysokości z użyciem sprzętu alpinistycznego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie o podobnym profilu
  • Prawo jazdy kategorii B, praktyczna umięjetność jazdy
  • Kultura osobista
  • Praca w delegacji (teren północnej Polski)
  • Uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stałą pracę w ambitnej i rozwijającej się firmie.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.