Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Monter / Monterka

Trenkwalder

Swarzędz, Kostrzyn, Kobylnica

8 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

 

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Monter / Monterka
Miejsce pracy: Swarzędz, Kostrzyn, Kobylnica
Nr ref.: MON/JAS/1119
Obowiązki:
  • prace montażowe przy linii produkcyjnej,
  • prace manualne,
  • przenoszenie detali.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • zdolności manualne.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym,
  • dodatkowe zmiany w weekendy w ramach nadgodzin.

Miejsce pracy: Jasin (Swarzędz)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Poznaj Trenkwalder Polska


Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po najwyższe posady kierownicze i dyrektorskie. Zatrudniamy zarówno do pracy tymczasowej, jak i na stałe. Jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy świetnych pracowników z dobrymi pracodawcami. Jesteśmy synonimem najlepszych praktyk HR. Działamy kompleksowo, pomożemy Ci w codziennej pracy oraz kwestiach kadrowo-płacowych. Nie wiesz jeszcze z czym związać przyszłość? Porozmawiaj z naszym konsultantem. Chętnie pomożemy Ci z sukcesem wejść na rynek pracy, zaplanować karierę i znaleźć satysfakcjonującą posadę. W Polsce mamy ponad 40 biur - z łatwością nas znajdziesz.

Poznaj stanowisko: Monter 
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter