Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter płyt PCB (k/m)

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.

Zielonka k. Warszawy

83 dni temu

TRUMPF Huettinger jest światowym liderem w produkcji zasilaczy do procesów plazmowych, wzbudzania laserów CO2, oraz aplikacji nagrzewania indukcyjnego. W procesach plazmowych wykonywane są półprzewodniki, szkło architektoniczne, ekrany dotykowe, ogniwa słoneczne, utwardzanie powierzchni (hardcoating). Nasze produkty zapewniają potrzebną moc dla wielu gałęzi przemysłu High – Tech.

Miejsce pracy: Zielonka k. Warszawy
Zakres obowiązków:
  • Montaż płyt PCB zgodnie z dokumentacją, zasadami jakości i otrzymanymi wytycznymi
  • Prowadzenie prac pomocniczych przy prototypach w zakresie płyt PCB
Wymagania:
  • Doświadczenie przy montażu płyt PCB
  • Znajomość elementów elektronicznych
  • Umiejętność lutowania cyną bezołowiową
  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w systemie 2 zmianowym
  • Dodatkowe benefity: premia roczna uzależniona od wielkości zysku Spółki opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie.
  • Na terenie firmy do dyspozycji w pełni wyposażona siłownia oraz pokój relaksu z konsolą do gier oraz HTC VIVE do regeneracji sił i odpoczynku
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: ”Niniejszym, dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez TRUMPF Huettinger sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Mareckiej 47, 05-220 Zielonka dla potrzeb realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje odrzucone zostaną zniszczone.

Poznaj

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o. – spółka będąca częścią międzynarodowej grupy TRUMPF – światowego lidera w produkcji zaawansowanych technologicznie systemów i indywidualnych rozwiązań do zasilania procesów plazmowych, indukcyjnych i laserowych.

Poznaj stanowisko: Monter Sprzętu Elektronicznego

Monter sprzętu elektronicznego, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, zajmuje się montażem urządzeń lub układów elektronicznych o różnym przeznaczeniu i zastosowaniu. Produktem finalnym stworzonym przez montera może być układ elektroniczny, osadzony na tak zwanej płytce drukowanej, lub urządzenie elektroniczne o określonym zastosowaniu, umieszczone w zamkniętej obudowie. Praca montera rozpoczyna się od zanalizowania schematu ...
Monter Sprzętu Elektronicznego Praca Monter Sprzętu Elektronicznego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (640)
Wałbrzych (47)
Legnica (54)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (760)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1660)
Radom (73)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (24)