Monter / Pomocnik Montera Rusztowań Przemysłowych

ENPA Sp. z o.o.

Opolskie

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2592308, z dnia 2019-09-16

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: NIEMCY

Zadania:

  • Montaż i demontaż rusztowań przemysłowych

Wymagania

  • Chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Kwalifikacje i doświadczenie zawodowe w zakresie montażu rusztowań
  • Uzdolnienia rzemieślnicze
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Certyfikat SCC lub VCA, znajomość języka niemieckiego – mile widziane

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Transport i zakwaterowanie zapewnia pracodawca
  • Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

W CV należy zawrzeć poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez ENPA Sp. z o.o. z siedzibą w 31.161 Kraków, przy ul. Szlak 21/1, w celach rekrutacyjnych.” Informujemy wszystkich kandydatów, że administratorem danych jest ENPA Sp. z o.o. z siedzibą w 31.161 Kraków, przy ul. Szlak 21/1. Dane osobowe gromadzone przy pomocy dokumentów aplikacyjnych przetwarzane będą w celach związanych z uczestnictwem w procesach rekrutacyjnych. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Poznaj

PRACE OGÓLNOBUDOWLANE, w szczególności:

• prace ziemne
• prace wyburzeniowe
• stany surowe

KONSTRUKCJE STALOWE, w tym:

• realizacje konstrukcji takich jak, m.in. śluzy i mosty
• montaż oraz serwis systemów transportu technologicznego, znajdujących
  zastosowanie w przemyśle samochodowym, umożliwiając optymalizację
  procesu transportu wewnątrzzakładwego
• montaż zbiorników wysokociśnieniowych i kriogenicznych
• montaż obudów dachów i ścian hal przemysłowo - handlowych
• montaż konstrukcji stalowych dla różnych obiektów przemysłowych:
  magazynów,  składów, fabryk, stacji obsługi itp., również dużych centrów
  handlowych, jak hipermarkety i supermarkety.

Pracownik Monter Konstrukcji Stalowych to osoba, która zajmuje się przygotowaniem oraz montażem konstrukcji metalowych z różnego typu elementów lub prefabrykatów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie surowców do montażu, spawanie konstrukcji stalowych, szlifowanie, obróbka metali, transport uprzednio przygotowanych elementów do miejsca, gdzie ...
Praca Pracownik Monter Konstrukcji Stalowych