Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Monter przemysłowy
INDMONT SP. Z O.O. SP.K.
Zachodniopomorskie
7 dni temu

Ogłoszenie numer: 4655006, z dnia 2021-06-07

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • prace remontowe
  • stawianie konstrukcji
  • montaż rurociągów
  • praca na warsztacie
  • prefabrykacja

Wymagania

  • podstawowa wiedza techniczna do wykonywania prac instalacyjno-montażowych
  • doświadczenie w montowaniu rur i połączeń kołnierzowych
  • umiejętność czytania rysunków technicznych / izometrycznych
  • umiejętność pracy w zespole, niezawodność i samodzielność podczas wykonywania prac
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • brak nałogów

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • transport na kontrakt, zakwaterowanie, odzież roboczą
  • warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych
  • ciekawą pracę i uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • pracę z doświadczonym zespołem pracowniczym w dużym przekroju wiekowym

Poznaj