Monter rusztowań / Pomocnik Montera Rusztowań

Oranjegroep Polska Sp z o.o.

Pomorskie

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2649778, z dnia 2019-09-11

Oranjegroep Polska Sp z o.o.

Firma Oranjegroep specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry pracowników budowlanych, głównie dwóch grup zawodowych: monterów rusztowań oraz monterów izolacji. Naszym celem jest zapewnienie kandydatom dobrych warunków pracy i zakwaterowania oraz zatrudnienie przy ciekawych i podnoszących kwalifikacje projektach. Dzięki wciąż rosnącej liczbie Klientów, mamy możliwość zapewnienia płynności pracy przy największych przedsięwzięciach budowlanych na rynku Beneluxu. Nr certyfikatu 19042.

 

W związku z dużym zapotrzebowaniem naszych Klientów w Belgii oraz Holandii, obecnie poszukujemy kandydatów

Monter rusztowań / Pomocnik Montera Rusztowań

Miejsce pracy: pomorskie

 

Oferujemy

  • Umowę, w ramach której odprowadzamy wszystkie świadczenia i składki. Możesz zgłosić też bezpłatnie członków rodziny do ubezpieczenia.
  • Ubezpieczenie za granicą w ramach karty EKUZ.
  • Bezpłatne zakwaterowanie i transport na miejscu.
  • Jedne z najlepszych warunków mieszkaniowych na rynku .
  • Nowy, komfortowy samochód służbowy do codziennych dojazdów
  • Bezpłatne wyposażenie w odzież roboczą, ochronną oraz narzędzia.
  • Bezpłatne badania wysokościowe.

Stawki:

  • Monter prowadzący: 14-16 eur netto
  • Monter samodzielny : 12-14 eur netto
  • Pomocnik montera: 10-12eur netto

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

 

 

 

Nr certyfikatu 19042

 

Wszystkie osoby, które pragną uczestniczyć w niniejszej rekrutacji prosimy zawarcie w swoich dokumentach aplikacyjnych (CV) poniższej klauzuli:

 

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przesłanych w związku rekrutacją na stanowisko Pomocnik Montera Rusztowań prowadzoną przez Oranjegroep Polska. sp. z o.o. ul. Sabały 60/17. 02-174 Warszawa, która będzie ich Administratorem.

Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa. Wiem, ze decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 6 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody. „

*Wyrażam / nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez Oranjegroep Polska sp. z o.o., przez okres 3 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Oranjegroep Polska Sp z o.o.

Firma Oranjegroep specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry pracowników budowlanych, głównie dwóch grup zawodowych: monterów rusztowań oraz monterów izolacji. Naszym celem jest zapewnienie kandydatom dobrych warunków pracy i zakwaterowania oraz zatrudnienie przy ciekawych i podnoszących kwalifikacje projektach. Dzięki wciąż rosnącej liczbie Klientów, mamy możliwość zapewnienia płynności pracy przy największych przedsięwzięciach budowlanych na rynku Beneluxu.

Pracownik Monter Konstrukcji Stalowych to osoba, która zajmuje się przygotowaniem oraz montażem konstrukcji metalowych z różnego typu elementów lub prefabrykatów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie surowców do montażu, spawanie konstrukcji stalowych, szlifowanie, obróbka metali, transport uprzednio przygotowanych elementów do miejsca, gdzie ...
Praca Monter Konstrukcji Stalowych