Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter sieci sanitarnych

WALMAR

Podlaskie

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 2098924, z dnia 2018-10-19

WALMAR

Firma wykonuje roboty w zakresie instalacji sanitarnych w dużych obiektach przemysłowych na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: podlaskie

Nr Ref.: mon/06/2018

Opis stanowiska

  • prace w zakresie wykonania sieci wod-kan, gaz

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjność
  • praca w delegacji

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • szkolenie na stanowisku pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Monter Instalacji Sanitarnych

Pracownik Monter Instalacji Sanitarnych to osoba, która montuje, instaluje, a także dba o prawidłowe funkcjonowanie instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych w obiektach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: oczyszczenie, dostosowywanie, klejenie, konserwowanie i malowanie instalacji, lutowanie, łączenie rur, mierzenie i odcinanie rur, wierci otwory, ...
Monter Instalacji Sanitarnych Praca Monter Instalacji Sanitarnych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest WALMAR.