Monter sieci wod-kan / Operator koparki

WALMAR

Podlaskie

19 dni temu

Ogłoszenie numer: 2621846, z dnia 2019-09-04

Firma wykonuje roboty w zakresie instalacji sanitarnych w dużych obiektach przemysłowych na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: podlaskie

Nr Ref.: Monter-operator/08/2018

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac ziemnych na terenie budowy (wykonanie sieci wod-kan, gaz)
  • obsługa koparki zgodnie z jej przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa
  • dbałość o stan techniczny maszyny
  • współpraca z pozostałymi pracownikami

Wymagania

  • uprawnienia operatora koparki i koparko-ładowarki
  • min. pół roczne doświadczenie na danym stanowisku
  • umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjność
  • praca w delegacji

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • szkolenie na stanowisku pracy
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zakwaterowanie dla zamiejscowych pracowników
Monter instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą przeprowadzającą montaż instalacji wodociągowych, ciepłej wody użytkowej, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych, wentylacyjnych, czy klimatyzacyjnych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku monitoruje także stan tychże instalacji na podległym obszarze, likwidując ewentualne usterki i przeprowadzając prace konserwacyjne. Monter może ...
Praca Monter Instalacji Wodociągowych i Kanalizacyjnych