Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Monter - Spawacz

Primost Południe Sp. z o.o.

Małopolskie

6 dni temu

P R I M O S T POŁUDNIE Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu (ul. Sokolska 70, 41-219 Sosnowiec), prężnie rozwijająca się w branży drogowo-mostowej spółka zatrudni:

MIEJSCE  PRACY:  woj.   małopolskie

Szukamy całej brygady montersko-spawalniczej.
OPIS STANOWISKA
  • prace montażowe i demontażowe przy obiektach mostowych – praca powyżej 3 m,
  • spawanie konstrukcji stalowej (metoda 136) – praca powyżej 3 m,
  • wykonywanie i montaż podpór tymczasowych oraz konstrukcji wsporczych,
  • praca na terenie całej Polski.
WYMAGANIA
  • doświadczenia w wykonywaniu robót monterskich i spawalniczych – mile widziane doświadczenie przy realizacji prac na obiektach mostowych,
  • aktualne uprawnienia spawalnicze (w przypadku spawaczy konstrukcyjnych - metoda 136),
  • umiejętność obsługi elektrycznych, spalinowych i hydraulicznych narzędzi budowlanych (elektronarzędzia, agregaty, spawarki, siłowniki, palniki gazowe itp.),
  • wysoka kultura pracy i dbałość o powierzony sprzęt,
  • mile widziane kursy i uprawnienia zawodowe (w szczególności: podesty ruchome, uprawnienia spawalnicze, palenie gazami technicznymi itp.),
  • gotowość do pracy w delegacji.
OFERUJEMY
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy,
  • podstawowe środki ochrony indywidualnej (ubranie robocze, kask itp.),
  • udział w ciekawych przedsięwzięciach,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Poznaj

PRIMOST POŁUDNIE Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, którego zakres działalności stanowi kompleksowe wykonawstwo obiektów inżynierskich, roboty ziemne i fundamentowe, roboty ciesielskie, zbrojarskie i betoniarskie, montaż konstrukcji stalowych oraz usługi inżynierskie.

Pracownik Monter Konstrukcji Stalowych to osoba, która zajmuje się przygotowaniem oraz montażem konstrukcji metalowych z różnego typu elementów lub prefabrykatów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie surowców do montażu, spawanie konstrukcji stalowych, szlifowanie, obróbka metali, transport uprzednio przygotowanych elementów do miejsca, gdzie ...
Praca Monter Konstrukcji Stalowych