Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter Telekomunikacji

TP TELTECH Sp. z o.o.

Sosnowiec

6 dni temu

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Sosnowiec
Nr ref.: DBI/2018

Zadania:
  • wykonywanie prac instalacyjno - montażowych kabli w zakresie szkieletów, dosyłów do budynków, okablowania pionowego
  • wykonywanie pomiarów, opracowywanie dokumentacji pomiarowej i ich interpretacja
  • przekazywanie informacji koniecznych do wykonania Dokumentacji Powykonawczej, zmiany w zakresie prac, odbiór zamówionego towaru, dbałość o materiał powierzony
  • udział w odbiorach technicznych oraz wsparcie odnośnie ewentualnych zmian wynikających w czasie odbioru robót
Wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze, średnie techniczne
  • podstawowa wiedza z zakresu architektury sieci telekomunikacyjnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • prawo jazdy kat. B.
  • gotowość do wyjazdów służbowych
Mile widziane:
  • uprawnienia SEP do 1 kV
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • atrakcyjny system premiowy
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • telefon służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia zapewniające rozwój
  • ambitne projekty dla lidera rynku telekomunikacyjnego

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do złożenia aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Poznaj

TP Teltech Sp. z o.o.

SIEDZIBA FIRMY
TP Teltech Sp. z o.o.
Al. Tadeusza Kościuszki 5/7
90-418 Łódź

Dlaczego warto?

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Orange Polska S.A. Prowadzimy inwestycje na terenie całego kraju. Głównym obszarem naszej działalności jest dostarczanie Klientom z sektora B2B najnowocześniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych. Chcemy, by naszą Firmę tworzyli zaangażowani i kompetentni pracownicy.
Dlatego TP Teltech tworzy środowisko pracy sprzyjające wymianie wiedzy i rozwojowi. Pracownicy mogą podnosić swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach technicznych, zdobywając dodatkowe uprawnienia lub korzystając z katalogu szkoleń on-line, e-booków i zadań rozwojowych w systemie e-learningowym.
Dodatkowo prowadzimy Fiber Expert School, czyli program szkoleń i certyfikacji dla Partnerów Technicznych w zakresie przygotowania do projektowania i budowy abonenckich sieci światłowodowych w technologii FTTH.

Proces rekrutacji

KrokSelekcja aplikacji
KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie z managerem
KrokDecyzja

Poznaj stanowisko: Monter Instalacji Telekomunikacyjnych

Monter instalacji telekomunikacyjnych, jak sugeruje już sama nazwa stanowiska, zajmuje się montażem, konserwacją, serwisowaniem i kontrolowaniem poprawnego funkcjonowania instalacji telekomunikacyjnych na podległym obszarze. Do obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może należeć wykonywanie różnorodnych instalacji poczynając od anten i połączeń kablowych w mieszkaniach abonentów, poprzez linie kablowe, ...
Monter Instalacji Telekomunikacyjnych Praca Monter Instalacji Telekomunikacyjnych

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (705)
Wałbrzych (43)
Legnica (56)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (122)
Toruń (76)
Lubelskie:
Lublin (99)
Chełm (9)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (706)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1548)
Radom (54)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (6)