Monter urządzeń dźwigowych

Lift Progres

Lubelskie

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 3965940, z dnia 2020-11-19

Lift Progres 798-845-552

Miejsce pracy: lubelskie

Nr Ref.: 798845552

Opis stanowiska

Firma dźwigowa z wieloletnim stażem zatrudni pracownika na stanowisko montera, może być ze swoim pomocnikiem. Oferujemy ciekawą pracę umożliwiającą rozwój. Praca polega na montażu, demontażu wind oraz drobnych pracach budowlanych związanych z montażem urządzeń dźwigowych. Praca od zaraz

Wymagania

  • doświadczenie w montażu
  • samodzielność

Oferujemy

  • narzędzia potrzebne do pracy
  • stawka od 500zł dziennie

Wynagrodzenie

Od 10000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter