Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Monter urządzeń technicznych

UNILIFT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Bydgoszcz

38 dni temu

Ogłoszenie numer: 4438890, z dnia 2021-04-09

Firma UNILIFT Sp. z o.o. sp.k. – firma z 35-letnią tradycją, producent systemów zasilań odbiorników ruchomych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu a głównie w przemyśle budowy urządzeń dźwignicowych, zatrudni osoby na stanowisku:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • montaż produktów UNILIFT
  • przygotowanie i kompletowanie zamówień do wysyłki
  • drobne prace ślusarskie z możliwością obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych w ramach posiadanych umiejętności i kwalifikacji

Wymagania

  • umiejętność pracy minimum narzędziami ręcznymi
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją i rysunkiem technicznym
  • mile widziane wykształcenie techniczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność, obowiązkowość, uczciwość
  • gotowość podnoszenia kwalifikacji i kompetencji w zakresie produktów UNILIFT
  • uprawnienia eksploatacyjne do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę w systemie 1-zmianowym, w pełnym a także częściowym wymiarze godzin
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego oraz awansu
  • pracę w przyjaznym i zgranym zespole

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny
Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny