Zobacz więcej ofert pracy

MS Power Platform Developer

ASTEK Polska
warmińsko-mazurskie
900,00 - 960,00 zł netto (+VAT)/godz.
starszy specjalista (senior)
kontrakt B2B
praca zdalna
996 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Miejsce pracy: 100 % ZDALNIE
B2B: 900 - 960 PLN netto + Vat

Zadania:
  • Współpraca bezpośrednio z biznesem, aby wspierać różne projekty i rozwiązania
  • Odpowiedzialność za tworzenie aplikacji na platformie Power Platform
  • Bycie głównym inżynierem projektującym i dostarczającym usługi M365 Power Platform
  • Projektowanie i dokumentowanie konfiguracji dla M365 Power Apps i Power Automate
  • Projektowanie, konstruowanie i testowanie rozwiązania do przenoszenia manualnych przepływów pracy do platformy Power Automate
  • Identyfikacja obszarów i procesów, w których można lepiej wykorzystać platformę Microsoft 365, Office 365 i SharePoint i usprawniać procesy.
Wymagania:
  • 2-3 letnie doświadczenie w Microsoft Power Platform - MS Power Apps, MS Power Automate i PowerBI
  • Chęć poznania technologii chmurowych MS Enterprise, takich jak Office 365, Microsoft Azure
  • Wiedza i doświadczenie w konfiguracji i administrowaniu M365 Power Platform
  • Usługi platformy i integracja z MS Teams, SharePoint i innymi usługami
  • Doświadczenie z wdrożeniami na dużą skalę, w tym ograniczaniem ryzyka związanego z problemami z ochroną danych
  • Znajomość migracji lokalnych przepływów pracy SharePoint do PowerApps i Power Automate
  • Umiejętność posługiwania się PowerShell
  • Dobre umiejętności dokumentowania architektury, projektów, planów testów, przypadków testowych
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci