Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Murarz / Monter

e-r-s Polska sp. z o.o.

Zachodniopomorskie

17 dni temu

Firma e-r-s jest dynamicznie rozwijającą się firmą z oddziałami w kilku krajach Europy, specjalizującą się w zabudowie ogniotrwałej: izolacje i osuszanie (budowa i serwis: kotły i piece przemysłowe, spalarnie śmieci, instalacje przemysłu chemicznego i petrochemicznego, instalacje topienia i wylewania metali nieżelaznych oraz instalacje produkujące parę wodną).

Firma e-r-s Polska Sp. z o.o.: firma z siedzibą w Komornikach, przy Środzie Śląskiej poszukuje wykwalifikowanych:

Miejsce pracy: projekty w Polsce i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia itp.)

Obowiązki:
  • wykonywanie prac w zabudowie ogniotrwałej oraz ogólnobudowlanych
  • prace murarskie i ciesielskie na placach budowy lub na hali prefabrykacyjnej
  • montaż i demontaż zabudowy ogniotrwałej
  • wymurówka ogniotrwała cegłami izolacyjnymi
Oczekujemy:
  • doświadczenie zawodowe
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
    dyspozycyjność i mobilność (wyjazdy zagraniczne)
  • prawo jazdy kategorii B
Mile widziane:
  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w pracy przy zabudowie ogniotrwałej oraz piecach wieloprzemysłowych
  • doświadczenie w pracy zagranicą
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • brak nałogów
Oferujemy:
  • wysokie zarobki
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • stałą umowa o pracę ( z 3 miesięcznym okresem próbnym)
  • szkolenia zawodowe i językowe
  • samochód służbowy
Prosimy o umieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wybranym kandydatom.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Murarz
Murarz jest to osoba, która zajmuje się układaniem i łączeniem cegieł, kamieni i innych rodzajów materiałów budowlanych do budowy ścian, fundamentów, przegród, łuków, kanałów, filarów, stropów, itp. Pracownikowi temu powierza mu się także roboty licowe, np. układanie na ścianach elewacji. Jego zadaniem jest też wykuwanie otworów w istniejących już w ścianach. Murarz ...
Praca Murarz