Najnowsze oferty pracy

  • Murarz

    Peab Sp. z o.o   świętokrzyskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Szwecja
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zadania: Wykonywanie prac murarskich, budowa mieszkań
  • Murarz / Pracownik ogólnobudowlany

    DESTYLATOR   świętokrzyskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Francja
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Umiejętności w branży budowlanej mile widzane umiejętności murowania, szalunki-zbrojenie; Wymagane doświadczenie; Mile widziane doświadczenie na terenie Francji; Gotowość do wyjazdu
  • Pomocnik Budowlany

    JKS A/S   świętokrzyskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Dania
    pracownik fizyczny  umowa agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    Biuro pośrednictwa pracy JKS A/S poszukuje doświadczonego fasadowca / murarza / pomocnika murarza do pracy przy projekcie na wyspie Zelandia, gdzie będzie konieczne naprawianie błędów na domach jednorodzinnych.
Zobacz więcej ofert pracy

Murarz

Art Baumanagement GmbH
świętokrzyskie
praca stacjonarna
1118 dni temu

Ogłoszenie numer: 4417467, z dnia 2021-04-12

Firma Art Bau GmbH w siedzibą w Bad Vilbel poszukuje fachowców na stanowisko

Murarz

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe jako murarz,
  • znajomość rysunku budowlanego,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym - warunkiem bezwzględnym.

Oferujemy

  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin
  • pełny pakiet świadczeń socjalnych i zdrowotnych – niemieckie ubezpieczenie, możliwość ubezpieczenia rodziny, Kindergeld
  • atrakcyjne stawki budowlane
  • podwyższenie wynagrodzenia wraz z rozwojem kwalifikacji
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, opłacone przez cały okres zatrudnienia (również weekendy!)
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • wsparcie przez naszych polskich konsultantów przez cały okres zatrudnienia
  • prawo do płatnego urlopu lub wypłaty ekwiwalentu za jego niewykorzystanie (SOKA BAU)
  • w zależności od potrzeb oferujemy samochód służbowy, ubranie i narzędzia robocze
  • cotygodniowe zaliczki
  • punktualne wypłacanie wynagrodzenia.

Mile widziane brygady kilku osobowe lub pojedyncze osoby.