Zobacz więcej ofert pracy

Nauczyciel Wspomagający

Wyższa Szkoła Gospodarki
Bydgoszcz
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
953 dni temu

Ogłoszenie numer: 5506730, z dnia 2021-09-15

Wyższa Szkoła Gospodarki to obecnie 8 Wydziałów (Bydgoszcz, Inowrocław, Toruń, Słupsk, Malbork, Ełk, Piła i Chojnice), ale przede wszystkim, to blisko 900 pracowników i współpracowników, chcących realizować swoje zawodowe plany w szeregach naszej Uczelni.

Wyższa Szkoła Gospodarki, zgodnie z Ideą Przedsiębiorczości, sukcesów upatruje w pracy zespołowej, przy optymalnym wykorzystaniu indywidualnych kompetencji pracowników. W konsekwencji oznacza to, że w procesie rekrutacyjnym skupiamy działania rekrutacyjne wokół osób kreatywnych, otwartych na nowe możliwości, ale przede wszystkim posiadających innowacyjne i ponadstandardowe koncepcje rozwiązywania problemów.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Nr Ref.: 73/WSP/BYD/08/2021

Opis stanowiska

  • Sprawowanie opieki nad dziećmi o różnym stopniu niepełnosprawności intelektualne;
  • Dostosowanie zajęć terapeutycznych i ćwiczeń dydaktycznych do potrzeb uczestników;
  • Prowadzenie indywidualnej rewalidacji na podstawie programów terapeutycznych oraz wprowadzanie dziecka w zajęcia grupowe;
  • Zabawy z dziećmi w grupie.

Wymagania

  • Dyplomu ukończenia przynajmniej studiów licencjackich z zakresu pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej lub pedagogiki w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju, pedagogiki opiekuńczej z przygotowaniem pedagogicznym;
  • Dyplomu ukończenia studiów lub studiów podyplomowych z pedagogiki specjalnej lub oligofrenopedagogiki;
  • Dokumentów potwierdzających ukończone kursy, warsztaty, szkolenia w zakresie terapii dziecka niepełnosprawnego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Zniżki na ofertę WSG dla pracowników i ich rodzin.