Nauczyciel Wspomagający
Wyższa Szkoła Gospodarki
Bydgoszcz
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
7 dni temu

Ogłoszenie numer: 5506730, z dnia 2021-09-15

Wyższa Szkoła Gospodarki to obecnie 8 Wydziałów (Bydgoszcz, Inowrocław, Toruń, Słupsk, Malbork, Ełk, Piła i Chojnice), ale przede wszystkim, to blisko 900 pracowników i współpracowników, chcących realizować swoje zawodowe plany w szeregach naszej Uczelni.

Wyższa Szkoła Gospodarki, zgodnie z Ideą Przedsiębiorczości, sukcesów upatruje w pracy zespołowej, przy optymalnym wykorzystaniu indywidualnych kompetencji pracowników. W konsekwencji oznacza to, że w procesie rekrutacyjnym skupiamy działania rekrutacyjne wokół osób kreatywnych, otwartych na nowe możliwości, ale przede wszystkim posiadających innowacyjne i ponadstandardowe koncepcje rozwiązywania problemów.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Nr Ref.: 73/WSP/BYD/08/2021

Opis stanowiska

  • Sprawowanie opieki nad dziećmi o różnym stopniu niepełnosprawności intelektualne;
  • Dostosowanie zajęć terapeutycznych i ćwiczeń dydaktycznych do potrzeb uczestników;
  • Prowadzenie indywidualnej rewalidacji na podstawie programów terapeutycznych oraz wprowadzanie dziecka w zajęcia grupowe;
  • Zabawy z dziećmi w grupie.

Wymagania

  • Dyplomu ukończenia przynajmniej studiów licencjackich z zakresu pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej lub pedagogiki w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju, pedagogiki opiekuńczej z przygotowaniem pedagogicznym;
  • Dyplomu ukończenia studiów lub studiów podyplomowych z pedagogiki specjalnej lub oligofrenopedagogiki;
  • Dokumentów potwierdzających ukończone kursy, warsztaty, szkolenia w zakresie terapii dziecka niepełnosprawnego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Zniżki na ofertę WSG dla pracowników i ich rodzin.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej: CV oraz wypełnioną zgodę rekrutacyjną dla kandydata z zaznaczeniem stanowiska, na adres mailowy: aplikacja@byd.pl lub za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli Pani/a aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, otrzyma Pani/an zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną, która umożliwi nam uzyskanie bardziej szczegółowych informacji na temat doświadczeń, kompetencji, motywacji do pracy oraz zainteresowań kandydata. Rozmowa będzie również okazją, aby Pani/an dowiedział się więcej o Wyższej Szkole Gospodarki, przyszłym zespole czy stanowisku i realizowanych w jego ramach zadaniach.

Administratorem Państwa danych jest Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, ul. Garbary 2. Dane podstawowe, których oczekujemy od kandydatów w procesie rekrutacji to: imię (imiona) i nazwisko; data urodzenia; dane kontaktowe; wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Jeśli w przesłanych dokumentach podane są dodatkowe dane osobowe (jak np. adres email; telefon komórkowy itp.), informujemy że Wyższa Szkoła Gospodarki będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Państwa dobrowolnej zgody. Wobec powyższego przy podaniu tych dodatkowych danych, będzie konieczne zawarcie w Państwa aplikacji zgody na przetwarzanie dodatkowych danych przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy na potrzeby rekrutacji. W przypadku podania przez Państwa dodatkowych danych bez udzielenia zgody na ich przetwarzanie, Państwa kandydatura nie będzie mogła być uwzględniona w procesie rekrutacji. Informujemy jednocześnie, że brak podania danych dodatkowych, niewymaganych przez pracodawcę, nie wpływa negatywnie na ocenę Państwa aplikacji.

Poznaj