Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

.Net Developer

INTITEK Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, Sopot, Gdynia

16 dni temu

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Tworzenie, rozwój i wdrażanie aplikacji biznesowych i webowych zgodnie z wymaganiami klienta
  • Wsparcie techniczne projektów
  • Opracowanie i udoskonalenie prototypów w celu potwierdzenia wymagań
  • Raportowanie o postępach projektu,
  • Doradztwo w zakresie projektowania oprogramowania i architektury aplikacji
  • Proponowanie nowych rozwiązań projektowych
WYMAGANIA
  • Min. 2 lata doświadczenia jako .NET Developer
  • Doświadczenie z ASP.NET Web API,
  • Znajomość AngularJS, Javascript/Typescript
  • Znajomość języków zapytań baz danych, takich jak PL / SQL i T-SQL (Oracle, MSSQL)
  • Zdolność do pracy w międzynarodowym środowisku
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego,

Dodatkowo, mile widziane będzie znajomość technologii BigData (Hadoop, Cassandra, ElasticSearch)

OFERUJEMY
  • Pakiety relokacyjne
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę
  • Profesjonalne szkolenia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport

Poznaj

«Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!» Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej w dziedzinach związanych z trzema obszarami: • Intitek for Industry : transport, energetyka, telekomunikacja, przemysł ciężki • Intitek for Manufacturing : projektowanie, realizacja i uruchamianie maszyn testujących • Intitek for People : web, aplikacje, IoT, big data W Grupie Intitek łączymy liczne zasoby i talenty osób, które codziennie tworzą innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfryzacji. Zachęcamy do uwolnienia swojej kreatywności po to, by sprostać najbardziej wymagającym Projektom. Dołącz do naszego Happy Digital World! Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

Poznaj stanowisko: Programista .NET

.NET jest skrótem od .NET Framework, czyli platformy programistycznej, pochodzącej od Microsoftu, bezpośrednio nie będącej uzależnioną od konkretnego języka programowania. .NET Framework jest technologią, która ma na celu efektywne zarządzanie elementami systemu. Tworzenie aplikacji w .NET Framework odbywa się między innymi przy pomocy języków C# lub C++. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i ...
Programista .NET Praca Programista .NET