Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Niania - Pruszków

Warszawskie Centrum Opieki
mazowieckie, Warszawa - Pruszków
praca stacjonarna
6153 dni temu

Ogłoszenie numer: 31172, z dnia 2007-06-29

Warszawskie Centrum Opieki posiada oferty pracy dla osób sprzątających, gospoś, niań oraz opiekunek osób starszych

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa - Pruszków

Opis stanowiska

Praca w Pruszkowie, od poniedziałku do piątku, po 9,5h dziennie. Opieka na dziewczynką 2,2 roku. Zabawa, edukacja, gotowanie TYLKO dziecku i sprzątanie bezpośrednio po nim.

Wymagania

Poszukujemy Polki w wieku 20-55 lat, niepalącej, zadbanej, otwartej i uczciwej. z doświadczeniem w opiece nad dziećmi, lubiącej prace domowe, zdrowej, zadbanej, NIEPALąCEJ,

Oferujemy

1350 zł z możliwością podwyżki