Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
OBSLUGA SKLEPU INTERNETOWEGO / SALONU SPRZEDAŻY / HANDLOWIEC

Tremark Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
6091 dni temu

Ogłoszenie numer: 32843, z dnia 2007-08-28

Istnieje na rynku już 10 lat. Zajmuje się sprzedażą sprzętu komputerowego i dostarczaniem informatycznych rozwiązań swoim klientom . Obecnie rozwija handel elektroniczny poprzez Internet jest w posiadaniu kilku sklepów internetowych. Poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

- praca w siedzibie firmy w Warszawie (ul. Okopowa), - obsługa transakcji sklepu internetowego, - zamówienia i wysyłką towarów, kontakty z dostawcami, - zarządzanie oferta sklepu (dodawanie, usuwanie produktów, itp.), - zarządzanie cennikami produktów, promocjami itp., - obsługa dokumentów kupna-sprzedaży.

Wymagania

- znajomość w zakresie Obslugi systemów działających na WWW, - rzetelne podejście do pracy, - uczciwość, - umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej, - znajomość sprzętu komputerowego od strony technicznej, - komunikatywność, - przedsiębiorczość i zaradność.

Oferujemy

- szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe - możliwość rozwoju i wymiany doświadczeń w grupie młodych i ambitnych osób - możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań - wysokie wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych umiejętności