Operacyjny Przedstawiciel Handlowy

Wawel SA

Mazowieckie

36 dni temu

Wawel SA to znany i ceniony lider branży słodyczy w Polsce, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych. Od 100 lat tworzymy produkty, które są obecnie dostępne w 50 krajach na pięciu kontynentach.

Dzięki naszym Pracownikom, z sukcesem łączymy tradycję, pasję do zmian, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i doskonałą atmosferę. W Wawelu oferujemy nie tylko świetne słodycze i przyjemność z ich jedzenia, ale chcemy też czynić prawdziwe dobro i włączać w nie innych! Dlatego też tworzymy naturalne, innowacyjne słodycze oraz angażujemy się społecznie. Dołącz do nas, czyń z nami dobrze!

Teren działania: województwo mazowieckie

OBOWIĄZKI:
  • ustalanie i realizacja działań mających na celu rozwój sprzedaży produktów Wawel
  • kompleksowa obsługa detalicznych punktów sprzedaży
  • czynny udział we wprowadzaniu do pracy Przedstawicieli Handlowych
  • realizacja i egzekucja wyznaczonych standardów
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami
  • budowa pozytywnego wizerunku firmy
  • raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami
WYMAGANIA:

Od Kandydatów oczekujemy: min. średniego wykształcenia, doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach (mile widziane doświadczenie w branży FMCG), zdyscyplinowania, zaangażowania i lojalności wobec pracodawcy. Wymagana znajomość rynku lokalnego oraz czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych.

FIRMA OFERUJE:
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • samochód służbowy, telefon komórkowy

Poznaj

Wawel SA

Wawel SA to jedna z najstarszych fabryk cukierniczych w Polsce. Firma szczyci się tradycjami sięgającymi końca XIX wieku. W 1898 roku Adam Piasecki założył w Krakowie firmę cukierniczą. Kilka lat później, w roku 1910, już jako uznany cukiernik, uruchomił fabrykę czekolady. Wyroby Piaseckiego stały się synonimem wybornego smaku i wysokiej jakości.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy