Zobacz więcej ofert pracy

Operations Manager

Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o.
mazowieckie, Nadarzyn k. Warszawy
praca stacjonarna
2060 dni temu

„Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga
1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Nadarzyn k. Warszawy

Zadania:

  • Nadzór i koordynacja podległej operacji, zapewniające jej ciągłość i wydajność na najwyższym poziomie,
  • Bieżąca komunikacja z klientem,
  • Przekładanie strategii firmy na strategię działu, cele i środki z tym związane,
  • Zarządzanie budżetem i kontrola wybranych kosztów operacyjnych,
  • Sporządzanie raportów dotyczące podległego projektu,
  • Prawidłowa i czasowa realizacja wyznaczonych zadań,
  • Tworzenie wewnętrznych procedur i instrukcji pracy oraz nadzór nad ich prawidłowym wdrożeniem i utrzymaniem
  • Kierowanie i nadzór pracy podległego zespołu,
  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.

Oczekiwania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku, obejmującym zarządzanie, koordynację i rozwój dużych projektów logistycznych,
  • Nastawienie na rozwój w zakresie operacji logistycznych oraz projektów biznesowych,
  • Rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Doświadczenie i umiejętność tworzenia i interpretowania raportów operacyjnych,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie
    i piśmie,
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel),
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność.

Oferujemy:

  • Pracę na stanowisku ściśle powiązanym z zaawansowanymi technologiami i nowoczesnymi procesami logistycznymi,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie z branży TSL,
  • Bezpłatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport,
  • Świadczenia dla siebie i bliskich związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych (ZFŚS).
Benefity:
  • Dofinansowania zajęć sportowych
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Owocowe czwartki
  • Preferencyjne pożyczki
  • Brak dress code'u
  • Kawa / herbara
  • Parking dla pracowników
  • Bony na święta
  • Dofinansowanie do wypoczynku Twoijego i dzieci
  • Program rekomendacji pracowników

Poznaj

Logwin Poland Sp. z o.o.

Logwin to połączenie wieloletniego doświadczenia z nowoczesną technologią. którą codziennie dostarczamy naszym klientom. Dzięki globalnemu „know how” obsługę logistyczną realizujemy na najwyższym możliwym poziomie. Charakteryzuje nas ciągłe doskonalenie umiejętności, wypracowana latami precyzja w działaniu, zaangażowanie w każdy projekt oraz bycie zawsze blisko klienta. To właśnie dzięki tym atrybutom zdobyliśmy zaufanie największych marek.

Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach logistycznych dla naszych klientów. Usługi realizujemy w ramach dwóch głównych segmentów działalności: logistyki kontraktowej oraz spedycji. Do tworzenia rozwiązań logistycznych podchodzimy modułowo, dzięki czemu optymalnie dopasowujemy gotowe rozwiązania do indywidualnych potrzeb klienta. Posiadamy usługi dedykowane e-commerce, retail oraz b2b.

Idziemy z duchem czasu i rozumiemy nowoczesną logistykę. Oferujemy naszym klientom starannie zaplanowaną automatyzację procesów magazynowych, a także pełną obsługę sklepów internetowych (e-commerce). Wspierając największych, świadczymy również usługi spedycji morskiej, kolejowej, lotniczej oraz drogowej. Nasze oddziały otwieramy w lokalizacjach, które pozwalają na optymalną realizację usług. To właśnie dlatego, poza główną siedzibą firmy znajdującą się w Piasecznie, jesteśmy obecni w Nadarzynie, Gdyni, Krakowie, Poznaniu oraz w Wojkowicach koło Wrocławia.

Stworzenie usług i procesów dopasowanych pod wymagania Klientów, nie byłoby możliwe bez zaangażowanego zespołu pracującego na co dzień w Logwin. Lubimy dzielić się zdobytym know-how, ale naszą strategią jest zachęcanie do samodzielności i kreatywności już od pierwszych dni pracy. Logwin Polska zatrudnia ponad 650 pracowników, a w całej grupie Logwin pracuje już ponad 4200 osób, w 36 krajach i w 190 lokalizacjach na całym świecie.

To co, gotowi na wyzwania? Zapraszamy do Logwin!