Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator CNC

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

Warmińsko-mazurskie

21 godz. temu

Ogłoszenie numer: 1977888, z dnia 2018-05-22

Firma Paragon Medical jest dostawcą gotowych rozwiązań światowej klasy w niestandardowych i standardowych systemach dostaw narzędzi chirurgicznych oraz projektowaniu i rozwoju usług na rynku narzędzi medycznych. W 1991 stworzył strategiczne centrum doskonalenia w USA, Europie oraz Azji. Biura oraz hale produkcyjne zlokalizowane są w Pierceton (Indiana), Indianapolis (Indiana), Smithfield (Utah), Lozannie (Szwajcaria), Changzhou (Chiny) oraz w Siechnicach (Polska).

W naszym zakładzie w Siechnicach koło Wrocławia produkujemy implanty i instrumenty chirurgiczne, oraz systemy transportowe (case and trays) dla tych elementów.

Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.paragonmedical.com

Poszukujemy operatorów CNC z doświadczeniem zawodowym, jak również do przyuczenia.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, szlifierki, frezarki)
  • Kontrola jakości wytworzonych produktów (pomiary, sprawdziany, kontrola wzrokowa)
  • Konserwacja oraz utrzymanie w dobrym stanie maszyn i urządzeń oraz miejsca pracy
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Miejsce pracy: Siechnice koło Wrocławia

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe jako operator CNC (przezbrojenia i wymiana narzędzi, ustawianie parametrów, wprowadzanie korekt)
  • Umiejętność czytania i pracy z rysunkami technicznymi i dokumentacją techniczną
  • Znajomość przyrządów i metod pomiarowych
  • Umiejętność pracy zespołowej, dokładność i zaangażowanie
  • Pozytywne nastawienie, rzetelność i chęci do pracy

Oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne, ciekawe, samodzielne i odpowiedzialne miejsce pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji , szkolenia z międzynarodowymi specjalistami
  • Możliwość rozwoju zawodowego, rekrutacje wewnętrzne
  • Konkurencyjne, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Prywatną opieką medyczną w Enel-Med
  • Bogaty pakiet socjalny w ramach ZFŚS (bony świąteczne i dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie pakietów Multisport)
  • Możliwość wsparcia relokacji

Praca od poniedziałku do piątku, w systemie 3-zmianowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk "APLIKUJ TERAZ"

Poznaj

Modernes mittelständiges Zerspanungsunternehmen mit Schwerpunkt Automobilindustrie und Medizintechnik

Poznaj stanowisko: Operator CNC

Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Operator CNC Praca Operator CNC

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola