Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator CNC

HOGO GmbH

Małopolskie

26 dni temu

Ogłoszenie numer: 2424655, z dnia 2019-04-30

HOGO GmbH – jesteśmy austriackim pośrednictwem pracy.
Nasza firma to ponad 11 lat doświadczenia i 1500 pracowników w Austrii oraz w Niemczech. Oferujemy prace w branży budowlanej, produkcyjnej, transportowej oraz metalurgicznej.
Zapewniamy austriacka umowę o prace, darmowe zakwaterowanie, 13 i 14 wypłatę (w budowlance opłacony BUAK).

Poszukujemy zarówno fachowców jak i pomocników!

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Dla naszego austriackiego klienta poszukujemy operatorów maszyn CNC.

Dokładny zakres obowiązków uzależniony jest od doświadczenia pracownika (poszukujemy operatorów, programistów i frezerów)

Wymagania

  • komunikatywna znajomość niemieckiego,
  • auto aby dojeżdżać do pracy (nie ma możliwości dojazdu komunikacją miejską)

Oferujemy

  • umowa na austriackich warunkach,
  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (również weekendy) - praca w Austrii
  • składki socjalne i emerytalne opłacane w Austrii
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Poznaj stanowisko: Operator CNC

Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Operator CNC Praca Operator CNC