Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator koparki kołowej

Remitent sp. z o. o.

Opolskie

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 2539594, z dnia 2019-07-02

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • Miejscem pracy są budowy aktualnie realizowane przez spółkę (cała Polska).
  • Siedziba firmy znajduje się w Mysłowicach.

Miejsce pracy: Cała Polska

Wymagania

  • wszelkie uprawnienia niezbędne do pracy na koparce kołowej
  • doświadczenie zdobyte przy realizacji zadań budowlanych związanych z sieciami zewnętrznymi
  • dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność na terenie całego kraju

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zakwaterowanie na inwestycjach
  • atrakcyjne zarobki

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Operator Koparki

Operator koparki jest operatorem maszyn do robót ziemnych wyspecjalizowanym w obsłudze i wykorzystaniu koparki celem realizacji projektów drogowych, budowlanych, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje prace ziemne, weryfikuje wskazania urządzeń pomiarowych, reaguje w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości. Operator koparki ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo własne i wszystkich osób przebywających w ...
Operator Koparki Praca Operator Koparki

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Remitent sp. z o. o..