Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator koparki / koparko-ładowarki

PPH Meliorex Sp. z o.o.

Biskupiec, Ostróda, Olsztyn

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 2016292, z dnia 2018-07-11

Firma PPH „Meliorex" Sp. Z o.o. z siedzibą w Szkocji (powiat Suwałki)
poszukuje do swojego zespołu pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Biskupiec, Ostróda, Olsztyn

Opis stanowiska

Praca na terenie kraju. Aktualnie prowadzimy budowy na obszarach: Olsztyn, Ostróda, Biskupiec, Warszawa, Gdańsk, Kołobrzeg, Koszalin, Suwałki.

Wymagania

  • Gotowość do pracy w delegacji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Praca w miejscowości Szkocja (gmina Raczki, powiat Suwałki)

Poznaj stanowisko: Operator Koparki

Operator koparki jest operatorem maszyn do robót ziemnych wyspecjalizowanym w obsłudze i wykorzystaniu koparki celem realizacji projektów drogowych, budowlanych, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje prace ziemne, weryfikuje wskazania urządzeń pomiarowych, reaguje w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości. Operator koparki ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo własne i wszystkich osób przebywających w ...
Operator Koparki Praca Operator Koparki

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest PPH Meliorex Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (808)
Wałbrzych (52)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (173)
Toruń (96)
Lubelskie:
Lublin (131)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (832)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1739)
Radom (73)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (20)