Operator ładowarki teleskopowej obrotowej

VAN STEV Sp. z o.o. Sp. k.

Pomorskie

32 dni temu

Ogłoszenie numer: 3471084, z dnia 2020-07-14

poszukuje pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Operator ładowarki teleskopowej obrotowej MANITOU

Wymagania

  • posiadanie kwalifikacji operatora ładowarki teleskopowej obrotowej
  • doświadczenie na ładowarkach obrotowych, kołowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • zdolność do pracy na wysokości,
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane:

  • certyfikat VCA/SCC,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • zapewnione zakwaterowanie oraz transport do pracy,
  • pakiety medyczne,
  • ubezpieczenie grupowe.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Operator maszyn budowlanych to osoba, która obsługuje maszyny budowlane, tj.: koparki, dźwigi, spycharki, ładowarki, walce drogowe, równiarki, układarki, wibratory, wyciągi budowlane, agregaty, sprężarkowe i tynkarskie, itp. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: zapoznawanie się z rysunkami wykonawczymi i oszacowanie planu robót, przeprowadzenie montażu lub demontażu wymaganych ...
Praca Operator Maszyn