Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator ładowarki

Kronospan

Strzelce Opolskie

32 dni temu

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Zakres obowiązków:
  • Obsługa ładowarki
  • Dostarczanie surowca do produkcji
  • Zapewnienie odpowiedniej rotacji surowca
  • Hałdowanie nowych dostaw surowców drzewnych
  • Dbanie o stan techniczny urządzenia
Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi ładowarki jednonaczyniowej klasa I
  • Wykształcenie zawodowe
  • Gotowość do pracy w ruchu ciągłym
Oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne nagrody uznaniowe
  • Możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji w ramach szkoleń pracowniczych
  • Atrakcyjne dodatki zmianowe
  • Pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy

Poznaj

Kronospan

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia.

Operator sprzętu budowlanego to osoba, która wykonuje prace związane z budową obiektów ziemnych (nasypy drogowe, kolejowe, zapory), podziemnych (tunele, schrony, zbiorniki), przygotowaniem mieszanek betonowych i bitumicznych a także z budową i eksploatacją dróg. Najważniejszym zadaniem operatora maszyn i urządzeń do robót ziemnych jest umiejętność użytkowania ich zgodnie z przeznaczeniem, przy uwzględnieniu w ...
Praca Operator Sprzętu Budowlanego