Operator lasera CNC Bystronic / prasy krawędziowej Beyeler Xpert Bystronic

Metaloplastyka Marian Ostrowski

Błonie

20 godz. temu

Ogłoszenie numer: 4141619, z dnia 2021-01-20

Miejsce pracy: dolnośląskie / Błonie

Opis stanowiska

STANOWISKO ŁĄCZONE

Wymagania

  • wykształcenie mechaniczne, elektryczne lub pokrewne
  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn ze sterowaniem CNC
  • umiejętność doboru parametrów i ustawień maszyn
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • uprawnienia na obsługę wózków widłowych
  • obsługa komputera
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • podstawowa znajomość środowiska CAD

Uwaga

  • praca jednozmianowa
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników
  • umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące, następnie umowa o pracę na 12 miesięcy lub czas nieokreślony
Dodatkowe atuty:
  • zainteresowanie w kierunkach mechanicznych, motoryzacyjnych
  • doświadczenie na wykrawarce laserowej, plazmowej lub waterjet
  • miejsce zamieszkania w pobliżu Błoni, 55-330 Miękinia

Oferujemy

  • wynagrodzenie: 3 700 -  4 950 zł brutto /mies (zakres)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Metaloplastyka Marian Ostrowski jest firmą rodzinną. Została założona w 1981 r.
Obecnie prowadzi działalność gospodarczą opartą o profil produkcyjno-usługowy. Posiada bardzo duże doświadczenie w branży obróbki metalu, produkcji nośników reklamowych, ram i elementów pamiątkowych, druku reklamowym (wielkoformatowym) i systemach wystawienniczych. Firmę tworzy zgrany zespół pracowników. Dba o rozwój, poszerza stale swoją ofertę, odpowiada na potrzeby Klientów i dopasowuje realizacje do wymagań odbiorcy.

Czym się zajmuje?
Produkuje: systemy wystawiennicze, konstrukcje reklamowe, tablice pamiątkowe, obrazy drukowane, litery, elementy stalowe, aluminiowe, ekspozycje muzealne, ramy i lampy podświetlane LED, stojaki informacyjne, artykuły ozdobne, inne elementy podświetlane, ramy aluminiowe, inne.
Świadczy usługi: cięcie laserowego stali oraz gięcia i obróbki, frezowanie CNC, druku wielkoformatego i ozdobne.
Zajmuje się także realizacją zleceń nietypowych.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Praca Operator Maszyn